Bérlet és jegyinformációk

🇭🇺 Elkezdődik a Sepsi-SIC, 2023-2024-es szezon hazai mérkőzéseire szóló bérletek árusítása. Klubunk idén megújult formában online is árulja a szurkolói bérleteket, emellett személyesen is lehet bérletet váltani. A bérleteket szeptember 16-ig lehet kiváltani, azután elkezdődik a kosárlabdacsapatunk Euroliga selejtező mérkőzésére szóló jegyek árusítása. Klubunk az idei szezonban megújult weboldallal és bérletrendszerrel készült a szurkolóink számára. Az oldalunkon hamarosan megvásárolhatják a bérleteinket, akár otthonról a kanapéról is gyorsan bérlethez juthatnak, valamint a webshopunk is hamarosan elérhető lesz a sportkedvelők számára.

Bérletáraink

Az igazán lelkes szurkolóink számára elérhető a 400 lejes bérlet, amely érvényes az összes sportág (kosárlabda, kézilabda, teremlabdarúgás, asztalitenisz, pályakerékpározás, birkózás) hazai mérkőzéseire. Azok, akik ezt a típusú bérletet igénylik a G és a H szektorban, valamint a VIP alatt választhatnak ülőhelyet. Akik az 550 lej értékű csomagot választja minden sportág mérkőzéseire bemehet, ugyanakkor választhatnak helyet, akár a 400 lejes bérlet tulajdonosai, a G, a H és VIP alatti szektorba, és emellett a választott sportág hivatalos mezét is ajándékba kapják. A 300 lejes előfizetés választása esetén, bármelyik szektor ülőhelye választható, kivéve az A és B szektorok. A Székely Légiós bérlet 200 lejért váltható, és az A és B szektorba szólnak. A kézilabdacsapatunk hazai mérkőzéseinek a Szabó Kati Sportcsarnok ad otthont, az egész idényre szóló bérlet 200 lejbe kerül, a futsalosok mérkőzéseire is 200 lej a bérlet ára, a mérkőzések azonban a Sepsi Arénában lesznek megrendezve. A szurkolóink, akik szeretnének személyesen bérletet váltani, megtehetik szeptember 13-án és szeptember 16-án, amikor a kosárlabdacsapatunk két felkészülési mérkőzést játszik. A megújult weblapunkon és személyesen is szeptember 16-ig lehet kiváltani a 2023-2024-es szezonra érvényes bérleteket!

Jegyinformációk a TTT Riga elleni mérkőzésre

Szeptember 17-én indul a jegyértékesítés online felületeinken. Aki a digitális jegyvásárlás mellett dönt elkerülheti a meccs előtti sorban állást és nyugodtan érkezhet a Sepsi Arénába, valamint lesz lehetőség a mérkőzés előtti nap is kiváltani a jegyet a Sepsi Arénánál online árkategóriában.

Online jegyárak (helyhez kötött):

– Felnőtteknek: 15 lej – 18 éves korig: 2 lej

Jegyárak a helyszínen (NEM helyhez kötött, nem választható hely): 

– Felnőtteknek: 20 lej – 18 éves korig: ingyenes Az idei évben, akik bérletet váltanak, ezzel a klubunkat támogatva, különleges meglepetésekben és élményekben részesülnek majd. A hamarosan elérhető webshopunkban is tartogatunk pár meglepetést, különösen bérleteseink számára.

A Sepsi-SIC bérlet megvásárlásához kattintson ide.
A Sepsi-SIC kosárlabda bérlet megvásárlásához kattintson ide.
A Sepsi-SIC futsal bérlet megvásárlásához kattintson ide.

Te melyiket fogod választani?

🇷🇴 Vânzarea abonamentelor pentru meciurile de acasă ale sezonului 2023-2024 al echipei Sepsi-SIC a început. Clubul nostru oferă anul acesta abonamente pentru suporteri, atât online, într-o formă nouă, cât și în persoană. Abonamentele pot fi achiziționate până pe 16 septembrie, după care vor începe vânzările de bilete pentru meciurile de calificare ale echipei noastre în Euroliga de baschet feminin.

Clubul nostru s-a pregătit pentru sezonul acesta cu un site nou și un sistem de abonamente îmbunătățit pentru suporterii noștri. În curând, pe site-ul nostru, puteți cumpăra abonamentele noastre, fie de acasă de pe canapea puteți obține rapid abonamentele dorite. În plus, magazinul nostru online va fi disponibil în curând pentru iubitorii de sport.

Prețurile abonamentelor noastre

Pentru suporterii noștri cu adevărat pasionați, avem disponibil un abonament în valoare de 400 de lei, care este valabil pentru toate meciurile de acasă din toate disciplinele sportive (baschet, handbal, futsal, tenis de masă, ciclism, lupte). Cei care optează pentru acest tip de abonament în sectoarele G, H şi sub zona VIP pot alege un loc pe scaun. Pentru cei care aleg pachetul de abonament în valoare de 550 de lei, aceștia pot participa la toate meciurile din toate disciplinele sportive, pot alege locul ca şi cei care iau abonament de 400 lei, adică sectorul G, H şi sub zona VIP, și vor primi, de asemenea, un tricou oficial al echipei alese, ca bonus. Dacă optați pentru un abonament în valoare de 300 de lei, puteți alege locuri în oricare dintre sectoarele stadionului, cu excepția sectoarelor A și B. Abonamentul “Székely Légió” este disponibil la prețul de 200 de lei, acesta oferă acces la sectoarele A și B ale stadionului. Echipa noastră de handbal își susține meciurile de acasă la Sala Sporturilor “Szabó Kati”, iar un abonament pe toată durata sezonului costă 200 de lei. Pentru meciurile echipei de futsal, prețul unui abonament este de asemenea 200 de lei, însă meciurile se vor desfășura la Arena Sepsi. Suporterii noștri care doresc să cumpere abonamente în persoană pot face acest lucru pe 13 septembrie și 16 septembrie, când echipa noastră de baschet va juca două meciuri de pregătire. De asemenea, abonamentele pentru sezonul 2023-2024 pot fi achiziționate până pe 16 septembrie, fie pe site-ul nostru web reînnoit, fie personal.

Informaţii despre bilete cu meciul împotriva TTT Riga

Pe 17 septembrie, începe vânzarea de bilete online pe platformele noastre. Cei care optează pentru cumpărarea digitală a biletelor pot evita cozile de la stadion și pot ajunge relaxați la Arena Sepsi. De asemenea, va exista posibilitatea de a cumpăra bilete înaintea meciului.

Iată prețurile biletelor online pentru locuri rezervate: Pentru adulți: 15 lei Pentru persoane sub 18 ani: 2 lei

Iată prețurile biletelor care nu sunt legate de loc (adica bilete care nu includ un loc specificat): Pentru adulți: 20 lei Pentru persoane sub 18 ani: intrare gratuită În acest an, cei care cumpără abonamente, sprijinind astfel clubul nostru, vor avea parte de surprize și experiențe speciale pe parcursul sezonului. În curând, în magazinul nostru online, vom oferi și câteva surprize, în special pentru posesorii de abonamente.

Pentru cumpărarea abonamentului Sepsi-SIC click aici.
Pentru cumpărarea abonamentului Sepsi-SIC baschet click aici.
Pentru cumpărarea abonamentului Sepsi-SIC futsal click aici.

Tu ce abonament vei alege?

🇬🇧

Season ticket sales for the Sepsi-SIC 2023-2024 home matches have begun. This year, our club offers a renewed way to purchase fan season tickets, both online and in person. Season tickets can be obtained until September 16th, after which ticket sales for our basketball team’s EuroLeague qualifying matches will commence.

This season, our club has prepared a revamped website and season ticket system for our fans. Soon, you will be able to purchase our season tickets on our website, additionally, our webshop will soon be accessible to sports enthusiasts.

Our season ticket prices:

For our most enthusiastic supporters, there’s a 400 Romanian Leu season ticket, valid for all home matches across all sports (basketball, handball, indoor soccer, table tennis, track cycling, wrestling). Those opting for this type of season ticket can choose their seats in the G and H sections or beneath the VIP area. For those choosing the 550 Romanian Leu season ticket, they can attend matches for all sports, and they have the same seat selection options as the 400 Leu season ticket holders, which include the G, H, and VIP sections. Additionally, they will receive the official jersey of their chosen sport as a gift.

Choosing the 300 Romanian Leu subscription allows you to select seats in any section except for A and B. The ‘Székely Légió’ season ticket is available for 200 Leu and grants access to the A and B sections.

Choosing the 300 Romanian Leu subscription allows you to select seats in any section except for A and B. The ‘Székely Légió’ season ticket is available for 200 Leu and grants access to the A and B sections.

Our fans who wish to purchase season tickets in person can do so on September 13th and September 16th when our basketball team plays two preseason matches. You can obtain season tickets for the 2023-2024 season both on our revamped website and in person until September 16th!

Ticket information for the match against TTT Riga:

Ticket sales begin online on September 17th. Those who opt for digital ticket purchasing can avoid waiting in line before the game and can comfortably arrive at the Sepsi Aréna. There will also be an opportunity to purchase tickets in advance on the day before the match at Sepsi Aréna.

Online ticket prices (assigned seating):

For adults: 15 lei Up to 18 years old: 2 lei

Ticket prices at the venue (unassigned seating, no seat selection):

For adults: 20 lei Up to 18 years old: Free

This year, those who purchase season tickets, supporting our club, will receive special surprises and experiences. Our soon-to-be-available webshop will also have a few surprises in store, especially for our season ticket holders.

Click here to purchase your Sepsi-SIC season ticket.
Click here to purchase your Sepsi-SIC basketball season ticket.
Click here to purchase your Sepsi-SIC futsal season ticket.

Which ticket will you choose?

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: